Найкраща приправа до 12 страв – 12 добрих справ: Різдвяне привітання Петра і Марини Порошенків

Автор: Марія Супрун
18:11 06.01

П’ятий президент, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко та його дружина – депутатка Київради Марина Порошенко привітали українців з Різдвом.

Найкраща приправа до 12 страв – 12 добрих справ: Різдвяне привітання Петра і Марини Порошенків

Подружжя Порошенків у відео привітали і тих, у кого зараз в теплому домі на столі смачна кутя і 12 страв. І тих, хто в холодному окопі тривожно вглядається у ніч на Донбасі.

“Різдво — то особливе свято, яке об’єднує всіх. Хтось святкує його 25 грудня, а хтось — 7 січня. Не так важливо коли, а важливо як. І найкраща приправа до 12 страв — 12 добрих справ. Чи зробили ми за рік 12 добрих безкорисливих вчинків, які можна було б пригадати в цей день? І я знаю, що є люди, які зробили набагато більше!”, – зазначив Порошенко.

Порошенко додав, що разом з цими людьми минулого року збирали кошти для фронту. Разом з ними викуповували із застінків несправедливо звинувачених бойових генералів та офіцерів. Разом з ними допомагали нужденним та купували кисневі концентратори хворим.

“Різдво Христове прийшло дуже вчасно, щоб саме тепер нагадати — добро точно переможе! Час збирати каміння, ставати пліч-о-пліч усім, кому дорога Україна, її майбутнє, майбутнє дітей. Я бажаю вам усім здоров’я, Божого благословення та смачної куті. Христос народився! Славімо Його!”, – йдеться в привітанні.

https://www.youtube.com/watch?v=i-tT0rDJ5Tk

Нагадаємо, раніше Порошенко відкрив для себе TikTok та опублікував топ блогерів.

Великий Київ у Google News

підписатися