Найближчими днями до України надійде 117 000 COVID-вакцин Pfizer, більше 8 000 з них – у Київ

Автор: Злата Колос
17:08 11.02

Найближчими днями до України, як гуманітарна допомога, надійде 117 тисяч вакцин Pfizer BioNTech для запобігання коронавірусної хвороби COVID 19, викликаної вірусом SARS-CoV-2.

Найближчими днями до України надійде 117 000 COVID-вакцин Pfizer, більше 8 000 з них – у Київ

Про це, опираючись на дані центральної влади, повідомила директор департаменту охорони здоров‘я КМДА Валентина Гінзбург на сесії у Київраді.

За її словами перші вакцини будуть зроблені медичним працівникам, які безпосередньо працюють з хворими на COVID-19. 

За інформацією центральної влади, до України надійде 117 тисяч доз вакцин Pfizer. Ці вакцини будуть виключно використані для медичних працівників, які працюють безпосередньо з пацієнтами хворими на ковід і медичними працівниками екстреної допомоги, які теж залучені у бригадах ковід“, – пояснила вона. 

Також Гінзбург додала, що на столицю розподілять 8,5 тисяч вакцин Pfizer BioNTech для чотирьох тисяч київських медичних працівників.

У нас сформована бригада, є логістика отримання вакцин. І щоденно ці дві бригади зможуть забезпечити цим 4 000 медичним працівникам вакцинацію. Подальшої ніякої інформації щодо надходження й в якому обсязі нема“, – зазначила вона. 

Також директор департаменту охорони здоров‘я КМДА додала, що на сьогодні “жодна вакцина на території України не зареєстрована“. 

Нагадаємо, сьогодні міський голова Кличко запевнив, що веде переговори з виробниками вакцин, у яких планує закупити їх напряму. Київрада вже виділила 140 млн грн на вакцинацію від коронавірусу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...