Найбільший туроператор Греції перестав обслуговувати українців

Автор: Тетяна Сененко
14:38 19.06

Найбільший грецький туроператор Mouzenidis Travel припинив прийом і обслуговування нових клієнтів на території Греції у період з 18 по 26 червня.

Найбільший туроператор Греції перестав обслуговувати українців

Про це йдеться у заяві на сайті туроператора.

“Mouzenidis Travel А.Е. пропонує перенесення турів, заброньованих на зазначені дати, на період з 01.09.2021 і далі або на літній сезон 2022 року за тим самим ціновим каталогом”, – йдеться у повідомленні.

Туристам, що вже вирушили в тур, буде надано туристичне обслуговування в повному обсязі, в тому числі зворотнє авіаперевезення. “Очікуємо продовження туристичного обслуговування після 26.06.2021 року”, – зазначили в компанії.

Консульство України в Салоніках, де розташований центральний офіс туроператора, підтвердило, що Мouzenidis Travel поінформувала українських партнерів  про тимчасове призупинення прийому туристів з України у зазначений період.

Грецьке видання Аnatolh пише, що проблеми у туроператора та її авіакомпанії Ellinair виникли через обмеження польотів, що діють в Росії, ринку, c якого Mouzenidis приваблює більшість постійних клієнтів.

Через коронавірусні обмеження туризм у Греції був фактично рік закритий, тому не виключено, що компанія тепер не може розрахуватися за своїми фінансовими зобов’язаннями, в тому числі перед готелями.

Нагадаємо, раніше Греція спростила умови в’їзду для українців. Щоб потрапити до країни, треба заповнити просту форму та мати з собою один з кількох документів перекладений на англійську

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...