“Нафтогаз” відреагував на заяву Шмигаля щодо тарифу на газ. Ціна у 6,99 грн за куб буде

23:42 13.01

“Нафтогаз України” готовий в рамках тарифного плану «Місячний» забезпечити газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

“Нафтогаз” відреагував на заяву Шмигаля щодо тарифу на газ. Ціна у 6,99 грн за куб буде

Про це повідомляє пресслужба “Нафтогазу”.

Для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний», вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

За словами голови правління НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва, компанія готова мінімізувати тиск цін на енергоносії на незахищені верстви населення під час карантинних обмежень.

“Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу”, — зазначив Коболєв.

Також  «Нафтогаз України», як постачальник «останньої надії» (ПОН), готовий прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною:  “Ми готові “прийняти на ПОН” всіх, хто опиниться без постачальника газу у випадку неготовності газзбутової компанії забезпечити визначену урядом ціну у 6,99 грн за куб “.

Нагадаємо,   урядом було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ для населення нижче ринкової. Як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, у зв’язку з пандемією COVID-19, запровадженими карантинними обмеженнями, різким і непомірним для українців під час карантину зростанням біржових цін на газ в останні тижні, пропонується запровадити для всіх побутових споживачів державне регулювання ціни на газ на період дії карантинних обмежень або до завершення цього опалювального сезону.

Пропонована ціна, яка встановиться на цей період, — 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...