Нацрада іде на “Інтер” з перевіркою: деталі

Автор: Тетяна Сененко
15:08 12.08

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Інтер» за показ фільмів з російськими акторами, які входять до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці.

Нацрада іде на “Інтер” з перевіркою: деталі

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Телеканал перевірять за покази фільмів «Місце зустрічі змінити не можна» за участі Станіслава Говорухіна, «Бранець замка Іф» і «Д’Артаньян і три мушкетери» за участю Михайла Боярського, Ірини Алфьорової, Аліси Фрейндліх, Олега Табакова і Бориса Клюєва, «За сімейними обставинами» при участю Євгена Стеблова і «Велика перерва» за участю Валентини Тализіної.

Читайте також: “Слуги” лобіюють інтереси телеканалів, яким “важко знімати серіали українською” – Петро Порошенко

У Нацраді зазначили, що це вже третя перевірка, призначена «Інтеру» за подібні порушення. Згідно із законодавством, заборонено транслювати фільми, одним з учасників якого є особа зі списку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці.

Читайте також: Депутатка Київради стала ведучою на каналі «чорного» піарщика

До 2 вересня телеканал повинен направити регулятору всі необхідні документи і матеріали. Перевірятимуть «Інтер» в період з 30 серпня по 10 вересня. 

Нагадаємо, раніше український артист Павло Зібров натрапив на рекламу концерту Олега Винника на телеканалі «Інтер». У артиста викликало обурення те, що слова Винника перекладали на російську мову, хоча сам він говорив українською.

Великий Київ у Google News

підписатися