“Моєму обуренню немає меж”. Зібров жорстко розкритикував “Інтер”: причина

Автор: Тетяна Сененко
23:22 01.08

Український артист Павло Зібров натрапив на рекламу концерту Олега Винника на телеканалі «Інтер». У артиста викликало обурення те, що слова Винника перекладали на російську мову, хоча сам він говорив українською.

“Моєму обуренню немає меж”. Зібров жорстко розкритикував “Інтер”: причина

Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні моєму обуренню немає меж і не вистачає слів українською мовою. Перемикав телевізійні канали і випадково потрапив на рекламу концерту Олега Винника на каналі Інтер, який, до речі, із задоволенням буду дивитися, але… Повернемося до реклами, яка звучала з вуст Олега українською мовою і також рядок, що біжить, і його пряма мова теж українською, і раптом… за кадром голос диктора все це перекладає на російську мову. Здалося, що по мені вдарив струм обурення, і це перед 30–річчям Незалежності України», – написав Зібров.

Співак зазначив, що генеральний продюсер телеканалу «Інтер» Ганна Безлюдна не поважає закони України, оскільки з 16 липня 2021 року реклама повинна звучати виключно українською мовою.

Читайте також: Депутат Київради хоче, щоб українська мова була обов’язковою для турецьких готелів


«І мені цікаво запитати у генерального продюсера телеканалу Інтер пані Безлюдної, яка мені здається просто не поважає закони України. Скажіть, будь ласка, громадяни України не розуміють українську мову, або цей концерт транслюватиметься у Воронежі чи Ростові?» – додав артист.

Читайте також: Батько блогерки, якій “вс*лась” українська мова виявився держслужбовцем

Зібров також звернувся до Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення з проханням перевірити рекламні ролики.

«І звертаюся до Нацради з телебачення і радіомовлення України! Подивіться сьогоднішні ранкові реклами цього концерту. Ще раз хочу вам дати пораду, пані Безлюдна, – полюбіть нарешті Україну і нашу мову так, як люблю її я», – підсумував Зібров. 

Нагадаємо, з 16 липня розпочався новий етап втілення норм закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися