Київ як столиця є пріоритетною ціллю для захоплення окупантами – Корнійчук

Автор: Володимир Хлєбников
12:15 02.06.2022

Українська столиця все ще залишається пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами. Тому в Київській міській військовій адміністрації уважно стежать за діями ворога.

Київ як столиця є пріоритетною ціллю для захоплення окупантами – Корнійчук

Про це заявив начальник штабу КМВА Сергій Корнійчук.

Думаю, що кожен українець сьогодні знає, що на сході нашої країни точаться кровопролитні бої“, – сказав він.

На його переконання, кияни мусять розуміти, що намагання окупаційних військ вийти на адміністративний рубіж Луганської та Донецької областей не спинить їх загарбницьких планів щодо захопленню України, у тому числі столиці.

Київ як столиця є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами”, – заявив начальник штабу КМВА.

За словами Корнійчука, “війна сьогодні стосується кожного, робити вигляд, що її немає і вона десь там далеко – неправильно“.

Тим паче боротьба з противником ще декілька місяців тому була зовсім поруч. Як наслідок, ми маємо Ірпінь, Бучу, Гостомель, Макарів, Бородянку. Ці міста ще й досі оговтуються від варварства, заподіяного російськими військами… Тому ми стежимо за діями противника і повинні зробити все, щоб цього не повторити та підготувати місто до можливої оборони, за необхідності дати гідну відсіч противнику“, – заявив він.

Зазначимо, що заступниця міністра оборони Ганна Маляр раніше заявила, що у Міноборони немає інформації ні від Генштабу ЗСУ, ні від розвідки про можливий наступ на Київ, водночас нагнітання може бути вигідне ворогу.

Читайте також: Обстріли Києва: Кличко повідомив, скільки грошей піде на відновлення пошкоджених будинків

Великий Київ у Google News

підписатися