На “Золотих воротах” відремонтували усі ескалатори

13:28 09.02.2021

Станція метро “Золоті ворота” запрацювала у звичайному режимі, відремонтовано кожен з шести ескалаторів. Вартість робіт склала майже 43 мільйони гривень.

На “Золотих воротах” відремонтували усі ескалатори
оренда квартири Київ

Про це повідомив начальник “Київського метрополітену” Віктор Брагінський.

За його словами, капітальний ремонт обладнання проводиться кожні 100 – 150 тисяч кілометрів пробігу або ж кожні 10 – 11 років в залежності від типу ескалаторів.

У рамках цього ремонту було проведено заміну підшипників у двигунах та вхідних редукторах валів, оновлено настил східців, підсхідців і гребенів, бігунків та інші передбачені роботи.

Також розпочався демонтаж обладнання для проведення капітальних робіт на наступному об’єкті, а саме 4 ескалаторів станції «Лук’янівська». Початок ремонту заплановано розпочати 23 лютого 2021 року”, – відзначив Віктор Брагінський. 

Також він нагадав, що наразі триває почерговий капітальний ремонт усіх 4 ескалаторів на станції “Майдан Незалежності”. Загалом у  “Київському метрополітені” працює 122 ескалатори. 

До слова, у цьому році в Києві планують відкрити Подільсько-Воскресенський міст, дві станції метро та оновити кілька парків.

Читайте також: Термоскринінг та розпізнавання облич: у метрополітені збільшують кількість відеокамер

 

Великий Київ у Google News

підписатися