На залізничному вокзалі з’явились дефібрилятори – на майстеркласи з порятунку кличуть усіх охочих

Автор: Галина Ворона
19:29 15.10

На столичному залізничному вокзалі з’явились дефібрилятори. Завтра кожен може відвідати майстеркласи, де навчатимуть за допомогою цих пристроїв реанімувати людей.

На залізничному вокзалі з’явились дефібрилятори – на майстеркласи з порятунку кличуть усіх охочих

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ініціаторів проєкту “Реаніметро”.

Активісти кажуть, що чергових по вокзалу вже навчили проводити реанімацію із дефібрилятором, тепер готові дати майстеркласи для усіх охочих.

Акція відбудеться завтра, у Restart a heart day – всесвітній день привернення уваги до важливості навчання серцево-легеневій реанімації, з 12:00 до 16:00 на Південному вокзалі.

Навчання проводяться у відповідності до наказу МОЗ України від 16.06.2014 №398, усі бажаючі, які пройдуть повний курс навчання серцево-легеневій реанімації, отримають сертифікат.

Читайте також: Врятоване життя. В метро завдяки дефібрилятору вперше реанімували чоловіка

Нагадаємо, дефібрилятори для усіх 52 станцій підземки закупили у 2020 році. Із них 19 було змонтовано у місцях, визначених авторами громадського бюджету “Реаніметро”. На черзі – ЦНАП, мерія, станції швидкісного трамвая.

До слова, поліцейських з підземки навчили реанімувати пасажирів і спиняти кров. Наступними таке навчання мають пройти чергові по станціях метрополітену. Як користуватись дефібриляторами – дивіться тут.

Великий Київ у Google News

підписатися