Працівники метро надаватимуть домедичну допомогу пасажирам – подробиці

Автор: Галина Ворона
17:45 22.04

Співробітники столичного метрополітену, які чергують на станціях, зобов’язані будуть надавати домедичну допомогу пасажирам.

Працівники метро надаватимуть домедичну допомогу пасажирам – подробиці

Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання. Його підтримали 103 депутати.

Як зазначили у Київраді, запропонований проєкт рішення доповнює Правила користування Київським метрополітеном трьома пунктами, які закріплюють:

  • право пасажира на отримання домедичної допомоги від чергового персоналу станції метрополітену;
  • службовий обов’язок персоналу Київського метрополітену володіти практичними навичками надання домедичної допомоги;
  • надання домедичної допомоги пасажирам. 

Метрополітен має забезпечити відповідне навчання персоналу за власний рахунок. Додатково, у рамках повернення залишків невикористаних бюджетних коштів, підприємство може використати 950 000 грн, закладених у проєктах Громадського бюджету-2020 “Реаніметро” на тренінги з домедичної допомоги для працівників.

Рішення набирає чинності з 1 липня 2021 року, що дозволяє організувати навчання з домедичної допомоги до введення в дію пропонованих доповнень. 

Довідка. Київський метрополітен має близько 8 000 співробітників. Мережа підземки налічує 52 станції, в тому числі 46 підземних, та з підземні вузли пересадки в центрі міста. Підземне розташування станцій об’єктивно збільшує час, за який бригади екстреної або швидкої медичної допомоги можуть прибути на платформу станцій.

Читайте також: Врятоване життя. В метро завдяки дефібрилятору вперше реанімували чоловіка

До слова, на 19 станціях метро вже з’явились дефібрилятори. Як ними користуватись – дивіться тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...