На залізничному вокзалі почали демонтувати ескалатор

Автор: Галина Ворона
17:50 21.01

Цей день настав: у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу розпочали демонтаж старого ескалатора. Вже на початку лютого тут почнуть встановлювати новий, сучасний та потужний підйомник.

На залізничному вокзалі почали демонтувати ескалатор

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

За даними перевізника, старий ескалатор, який за роки роботи перевіз понад 250 млн пасажирів, буде утилізовано на металобрухт.

Кілька його сходинок планують залишити як музейний експонат.

демонтаж ескалатора у фойє залізничного вокзалу

Як дістатись до поїзда пасажирам з багажем

Від сьогодні до моменту встановлення нового ескалатора для пасажирів буде діяти безкоштовна послуга з доставки багажу портерами.

демонтаж ескалатора у фойє залізничного вокзалу

Кнопки для їх виклику розташовані біля сходів, що ведуть з вестибюля Центрального вокзалу на конкорс (критий перехід до Південного вокзалу зі спусками до колій) та у зворотному напрямку.

демонтаж ескалатора у фойє залізничного вокзалу

Пасажирам з габаритними валізами, а також групам маломобільного населення рекомендується використовувати вхід зі сторони Південного вокзалу для зручнішого доступу, а також ліфти до платформ у західному підземному переході (зі сторони метрополітену).

Новий ескалатор – коли і за скільки

Новий підйомник до 6 квітня 2022 року встановить переможець торгів — ТОВ “Міцуї Україна”.

Він розрахований на роботу впродовж 30 років без капітального ремонту. 

У договорі на постачання передбачено і його сервісне обслуговування компанією-виробником впродовж п’яти років. Усі роботи проводитимуться вночі, коли найменший пасажиропотік.

На новий ескалатор витратять близько 13 млн грн, що на 16 % менше очікуваної вартості. Він буде повністю пристосований до навантаження у відповідності з трафіком головного вокзалу та зможе транспортувати до 11 тисяч пасажирів на добу. Також ескалатор матиме систему автоматичної дезінфекції поручнів, регулятор швидкості, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів.

Нагадаємо, туалети на залізничному вокзалі Києва відремонтують за 22,4 млн грн (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися