На вокзалі з’явиться платформа для посадки у вагони маломобільних пасажирів

10:17 02.07

“Укрзалізниця” до кінця нинішнього року облаштує залізничні вокзали та станції підіймальними платформами для посадки й висадки у вагони осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Всього по країні встановлять 120 таких механізмів. Будуть вони і на вокзалі у Києві. Загалом цьогоріч на адаптацію інфраструктури вокзалів та станцій до потреб осіб з інвалідністю витратять понад 25,5 млн грн.

На вокзалі з’явиться платформа для посадки у вагони маломобільних пасажирів

Як повідомляє пресслужба перевізника, підіймальними механізмами планується оснастити, зокрема, залізничні вокзали Києва, Вінниці, Хмельницького, станцій Житомир, Трускавець, Чернігів та низку інших вокзалів і станцій.

Крім цього, мають облаштувати 27 пандусів до залізничних платформ і входів до вокзалів, 18  туалетних кімнат. Також заплановано придбання 5 перонних візків для перевезення осіб з інвалідністю.

Наразі для поліпшення сервісу маломобільних груп населення залізничники встановлюють на вокзалах піктограми та інформаційні таблиці. На сьогодні на 11 вокзалах станцій вже поновлено засоби навігації та інформаційні покажчики. Для людей із вадами зору встановлюються тактильні та аудіо покажчики.

Читайте також: Карантин пішов на користь залізничному вокзалу – без МАФів його не впізнати

Нагадаємо, на Центральному залізничному вокзалі Києва обіцяли до кінця року замінити ескалатори. Новий підйомник виготовить український виробник.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...