На Великдень в Києві посилять обмеження. Все через натовпи на Вербну неділю

Автор: Марія Супрун
10:40 26.04.2021

У Вербну неділю в Києві провели провели рейди по всіх церквах та зафіксували масові порушення карантинних вимог. Тому на Великдень у місті можуть посилити деякі обмеження.

На Великдень в Києві посилять обмеження. Все через натовпи на Вербну неділю
оренда квартири Київ

Про це заявив голова Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі “Україна 24“.

Було велике скупчення людей, відсутність дистанції, відсутність маскового режиму під час проведення богослужінь. Тому на Великодні свята будемо проводити додаткові заходи, встановлювати додаткові пости для дотримання режимів”, — сказав чиновник.

За його словами, святкування Великодня з масовим скупченням людей в “червоних” регіонах країни будуть повністю заборонені. Рубан попередив, що церкви можуть отримати штраф за порушення карантину.

Там є адміністрація, суб’єкт, який організовує заходи, штрафні санкції будуть накладатися на них. Цього не хотілося б робити, з кожною адміністрацією обговорювався план дій і заходів, які будуть, і ми будемо тільки посилювати в Києві такі заходи”, — зазначив Рубан.

Крім того, передбачені штрафи у розмірі 170 грн і 220 грн для громадян, які не дотримуються правила безпеки.

Як повідомлялося, Вербна неділя в Києві пройшла попри карантинні обмеження. Велика кількість киян пішли до церкви святити вербу, забувши про маски та соціальну дистанцію (ФОТО).

Нагадаємо, раніше столична влада ухвалила особливі вимоги до проведення релігійних заходів під час святкування Вербної неділі та Великодня.

Читайте також: У кого вірите ви? Всім, хто планує в церкву на Великдень, присвячується

Великий Київ у Google News

підписатися