На ВДНГ відновлюють оранжерею: що вже зроблено, а що планується

Автор: Марія Супрун
12:38 28.02

На території ВДНГ хочуть відновити оранжерею та збирають кошти на її реконструкцію. Наразі вже зібрали 77 тисяч гривень (це лише 4% від необхідної суми). План реконструкції складається із шести етапів, днями завершили другий.

На ВДНГ відновлюють оранжерею: що вже зроблено, а що планується Фото: Катерина Лащикова

Як повідомляється на сторінці ВДНГ у Facebook, завдяки ремонтним роботам вдасться зберегти унікальні екземпляри екзотичних рослин та нарешті відкрити локацію для всіх охочих.

За словами гендиректора ВДНГ Євгена Мушкіна, в оранжереї вже демонтували стару «діряву» систему опалення, зрізавши 10 тонн іржавих труб. Їх здадуть на лом, щоб частково компенсувати витрати.

Також вигребли сміття що, мабуть, зберігалось там по закутках декілька десятиліть. Звільнили від бруду та барикад третій вхід з шикарною аркою в античному стилі. Щоб вивезти все, кажуть, треба пару камазів.

На черзі — реконструкція каркасу оранжереї з використанням монолітного полікарбонату. Найдорожча частина задачі. Це дозволить значно зменшити втрати тепла взимку та при цьому повністю зберегти оригінальний вигляд локації.

Допомогти прискорити процес відновлення оранжереї може кожен — на місці, скориставшись благодійним входом на ВДНГ, а також через сайт.

Ось кілька фото оранжереї, врятувати яку може кожен охочий:

Нагадаємо, восени минулого року на ВДНГ відкрився інтерактивний Музей науки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...