На ВДНГ провели тренінг щодо надання невідкладної допомоги тваринам в умовах війни

Автор: Марина Максенко
20:56 25.05

У столиці на базі тимчасового притулку для тварин “Виставковий центр” провели безоплатний тренінг “Ветеринарна допомога тварині. Особливості її надання в умовах війни”.

На ВДНГ провели тренінг щодо надання невідкладної допомоги тваринам в умовах війни

Про це повідомляє КМДА. 

Організаторами заходу виступили представники Київської міської державної адміністрації та ветеринарні лікарі комунального підприємства “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” на чолі з директоркою Наталею Мазур.

Тренінг складався із кількох тематичних блоків – допомога в разі алергічної реакції, травм і кровотечі, отруєнь, радіаційного та хімічного забруднень. Фахівці розповіли про необхідні першочергові маніпуляції, які при неможливості терміново потрапити до ветеринарної клініки здатні врятувати тварину, а також про препарати, що варто мати в аптечці для надання невідкладної допомоги собакам і кішкам.

“Маємо сьогодні значний суспільний запит щодо отримання інформації про те, як допомогти тваринам у страшних умовах військових дій. Вибухи й обстріли, вимушена евакуація, ризик поранень – на жаль, це ті реалії, в яких сьогодні опинились і люди, і тварини. Тому фахівці міської ветеринарної клініки проводять навчання, яке допоможе навчити необхідному: як правильно надавати невідкладну допомогу, транспортувати тварину, як заспокоїти її під час гучних пострілів чи вибухів, куди і коли варто звертатися для подальшого лікування. Адже в умовах війни багато клінік перестали працювати або переїхали”, – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який відвідав навчання.

Він повідомив, що на завершальній стадії розробки платформа для отримання онлайн-консультацій для власників тварин, і незабаром її презентують.

Як зазначила директорка “Київської міської лікарні ветеринарної медицини” Наталя Мазур, під час заходу лікарі також пропонували провести вакцинацію тварин проти сказу та зареєструвати їх у системі “Реєстр домашніх тварин”.

Великий Київ у Google News

підписатися