На Троєщині є унікальний дизайнерський поверх в старій багатоповерхівці (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
19:35 19.06

На 13 поверсі житлового будинку є простір, вкритий  різними знаками, дзеркалами, фотографіями, символами, камінням з найвищих вершин світу, іконами, скульптурами казкових і мультиплікаційних героїв і іншими психоделічними штуковинами.

На Троєщині є унікальний дизайнерський поверх в старій багатоповерхівці (ФОТО)

Світлини незвичного для столиці явища розмістив у себе на сторінці у Facebook Олександр Соколовський.

Ідеться про  квартиру та сходовий простір біля неї  на  13 поверсі старої панельної багатоповерхівки за адресою вул. Радунська 26.  Тут до недавнього часу жила художниця Тетяна Піка, яка вирішила таким чином поборотися з сірістю навколишнього нас світу.

За п’ять років кропіткої роботи, в якій художниці, як кажуть, допомагали місцеві колишні наркозалежні хлопці, які любили раніше збиратися в цьому під’їзді, з’явився цей простір. Правда пишуть, що після того, як результат її роботи не порадував інших мешканців будинку, художниця образилася, поїхала за кордон і квартиру тепер намагається продати її дочка.

Як написав Соколовський, за унікальну   невелику двушку хочуть  49 тисяч $.

Наразі  в загальному доступі мешканців (а тепер вже і туристів!)  –  кислотна  колірна гама взаємодії різних течій мистецтва  в чарівному поєднанні з брудним ліфтом та іншими принадами звичайного троєщинського під’їзду.

До слова, сьогодні Вселенська поминальна субота та  День неспішної прогулянки. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...