На Троєщині продовжать облаштування Липової алеї і території біля озера в парку

Автор: Галина Ворона
12:25 07.04

Цьогоріч на Троєщині стане більше на два затишних куточки для відпочинку на природі. Мова йде про зелену зону біля третьої водойми у парку з водними об’єктами, яку створюють з нуля, та Липову алею, де продовжується капітальний ремонт.

На Троєщині продовжать облаштування Липової алеї і території біля озера в парку

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

Парк з водними об’єктами на Троєщині

Це, без сумніву, унікальний об’єкт, фактично збудований з нуля. Зараз тривають роботи біля третьої водойми, яку минулого року розчистили. Зокрема, влаштовують пішохідні та велосипедні доріжки, встановлюють лави та урни, готують площі під газон. Також у парку передбачено полив та освітлення.

Одним із центральних елементів цієї частини парку стане альтанка, оформлена в кримсько-татарській стилістиці. Шпиль та ліхтар буде виконано із відповідними стилістичними елементами, а на підлозі буде зображено орнамент, розглядається кілька варіантів такого оздоблення.

Липова алея

Липова алея – це сквер площею 2,4 га між будинками на просп. Володимира Маяковського, 15-Б та вул. Оноре де Бальзака, де минулоріч тривала перша черга капремонту на площі 1,4 га – від центральної клумби до вул. Оноре де Бальзака. Крім доріжок та елементів благоустрою, було влаштовано освітлення у центральній частині скверу. Поруч із Липовою алеєю на вул. Архітектора Ніколаєва збудовано дитячий майданчик з гумовим покриттям. 

Цьогоріч завершать влаштування доріжок із ФЕМ, велодоріжок, встановлять урни та лави. Планується збудувати пандус та відремонтувати сходи. Під час першої черги капремонту були прокладені трубопроводи поливо-зрошувальної системи, цього року передбачено будівництво насосної станції та підключення поливу.

Читайте також: На Позняках обікрали набережну, облаштовану за рахунок Громадського бюджету 

Нагадаємо, на березі Дніпра створюють новий парк – там вже є де прогулятися і відпочити.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...