На столичних ринках “вполювали” десятки нелегалів

10:26 27.08.2020

Правоохоронці провели рейд на столичних ринках, під час якого затримали десятки іноземців, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Переважно це є вихідці з Пакистану, Бангладеш та інших країн та регіонів з високим потенційним міграційним ризиком. Частину порушників примусово видворять з країни.

На столичних ринках “вполювали” десятки нелегалів

Як повідомляє пресслужба МВС, всього під час рейду перевірили понад 150 осіб.

Зазначається, що 34 іноземців доставили до Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області для встановлення законності їхнього перебування в Україні.

Також за результатами перевірки  притягнуто до відповідальності 20 іноземців за ст. 203 КУпАП “Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України”.

Загальна сума накладених штрафів складає більше 100 тисяч гривень. Семеро громадян найближчим часом буде примусово видворено з України.

Перевірки продовжуються.

нелегали

Нагадаємо, під час одного з таких рейдів у столиці виявили нелегалів з інфекційною хворобою, що торгували овочами і фруктами.

Великий Київ у Google News

підписатися