На станції метро “Театральна” відкрилась виставка про історію українського війська від доби козацтва до сьогодення

Автор: Галина Ворона
17:52 04.12.2023

Напередодні відзначення Дня Збройних сил України у вестибюлі станції метро “Театральна” запрацювала виставка, присвячена ЗСУ.

На станції метро “Театральна” відкрилась виставка про історію українського війська від доби козацтва до сьогодення
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Київський метрополітен.

Виставка “Сучасне військо крізь призму минулого” розповідає про історію українського війська від доби козацтва до сьогодення, а також про традиції, які збереглися й донині у Збройних силах України.

Як наголошує організатор виставки – Центр досліджень воєнної історії Збройних Сил України – важливо підтримувати історичну пам’ять щодо українських мілітарних формувань та єдності українців різних поколінь у захисті своєї державності на різних етапах боротьби за незалежність і свободу країни.

Проєкт “Сучасне військо крізь призму минулого” ілюструє внесок українського козацтва, Українських Січових стрільців, військових формувань доби Української революції 1917-1921 рр., Карпатської Січі та Української Повстанської армії в боротьбі за здобуття Україною незалежності. Окрім того, висвітлено етапи становлення сучасних Збройних сил України, їхню миротворчу діяльність, участь військовослужбовців в АТО/ООС та мужньому відбитті широкомасштабного вторгнення росії.

Ознайомитися з історичною хронологіє становлення українського війська можна до 22 грудня.

Читайте також: Найбільший дзвін Лаври щодня нагадуватиме про полонених, зниклих безвісти і депортованих українців

Нагадаємо, у Будинку профспілок пройде благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.

Великий Київ у Google News

підписатися