На стадіоні “Динамо” та НСК “Олімпійський” згоріла трава (ФОТО)

19:50 06.05.2020

Київське “Динамо” “спалило” суху траву на власному стадіоні, щоб вберегти поля, більші за футбольні.

На стадіоні “Динамо” та НСК “Олімпійський” згоріла трава (ФОТО)

Сьогодні на офіційних сторінках клубу “Динамо” з’явився пост про те, що було вирішено спалити траву на стадіоні, аби вона краще росла у наступному сезоні.  

…Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі сподівання і рекомендуємо зробити те саме на стадіонах «Олімпійський» та «Арена-Львів»,

– йдеться в пості. 

 

В наступному абзаці розкривається концепт посту – це соціальний проєкт, покликаний привенути увагу до проблеми паління сухостою. 

Правда ж маячня? Ми теж так думаємо! У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні”.

“Динамо” підкреслюють, що за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж в екосистемах.

Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згорають тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу і так зараз вистачає. Ми закликаємо українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів”, 

–  зазначається в пості. 

Нагадаємо, що саме спалювання сухостою є основною причиною масштабних пожеж, таких, як у Чорнобильській зоні. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися