На Солом’янці вуличні торгаші напали на комунальників (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
12:53 22.07

На Героїв Севастополя, 37 у Солом’янському районі Києва комунальним служба лише з другої спроби вдалося демонтувати точку стихійної торгівлі. Дорогою до майданчика рух трактору перегородили невідомі особи, які під погрозою вчинення насильницьких дій щодо водія забрали у нього вилучене.

На Солом’янці вуличні торгаші напали на комунальників (ФОТО)

Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Благоустрій Солом’янського району».

Так, 21 липня співробітники відділу контролю за благоустроєм Солом’янської райдержадміністрації проводили рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею. На Героїв Севастополя, 37 на «бізнесменів», які проводили протизаконну торгівлю, було складено протокол та вилучено обладнання – зонт та столи. Все це було поміщено на трактор комунальників, який мав відвезти вилучене на спеціальний майданчик.

Через деякий час на Героїв Севастополя, 37 знову продовжилася незаконна торгівля. За вказаним фактом протиправних дій невідомих осіб була подана заява до правоохоронних органів.

22 липня на місце проведення цієї торгівлі виїхав перший заступник голови Солом’янської РДА Олександр Смик, який разом зі співробітниками відділу контролю за благоустроєм Солом’янської РДА та КП УЗН Солом’янського району в черговий раз демонтували точку з продажу, яка функціонує без жодних документів.

Читайте також: На Троєщині знесли ринок (ФОТО) 

На порушників виписано нові протоколи. 

Раніше в Дарницькому районі Києва на вулиці Чавдар є ринок-острівок, який нічим не відрізняється від десятків інших по всьому місту. Правила ринку “суворі”, і кожен намагається підкрутити собі в ціні, але, іноді бажання заробити перевищує здоровий глузд у декілька разів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...