На Солом’янці посеред вулиці обірвали велодоріжку. Проєкт за 5,5 млн грн

14:58 17.11

Під час капітального ремонту на проспекті Любомира Гузара у Солом’янському районі не добудували велосипедну доріжку. ЇЇ “обірвали” посеред вулиці, що суперечить проєктній документації.

На Солом’янці посеред вулиці обірвали велодоріжку. Проєкт за 5,5 млн грн

Про це повідомляють на сторінці громадської організації “Київ – Велосипедне Місто”.

Комунальна корпорація “Київавтодор” в рамках капітального ремонту проспекту Любомира Гузара, створює велосипедні доріжки з обох сторін проспекту. Але на парехресті з бульваром Вацлава Гавела, під час влаштування велосипедної доріжки сталося щось незрозуміле – велосипедну доріжку “обірвали” посеред тротуару всупереч проєктному рішенню”, – йдеться у повідомленні.

В організації зазначили, що перед початком будівництва проєкт проходить відповідну державну експертизу і перевіряється на відповідність чинним будівельним нормам.

Автори допису зауважують, що розробка проєкту коштувала 5,5 млн грн, а тендер на виконання робіт вимагає близько 376 млн грн.

І лише під час капітального ремонту Комунальна корпорація “Київавтодор” вирішує не виконувати проєкт та не будувати в повному обсязі, хоча це передбачено проєктом та тендерною закупівлею. Про зручність створюваної велосипедної інфраструктури можна взагалі промовчати”, – підсумували у спільноті.

Нагадаємо, нещодавно колишній радник Єрмака Ігор Уманський викрив схему масштабного розкрадання коронавірусного фонду. Вона пов’язана з “Великим Будівництвом” – програмою, ініційованою президентом Зеленським.

Читайте також: “Укравтодор” запустив для водіїв сервіс відстеження доріг – що він дає

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...