“Закатав в асфальт”. Ексрадник Єрмака розкрив корупційну схему Укравтодору

15:25 14.11.2020

Колишній радник голови Офісу президента Андрія Єрмака Ігор Уманський викрив схему масштабного розкрадання коронавірусного фонду.

“Закатав в асфальт”. Ексрадник Єрмака розкрив корупційну схему Укравтодору

Колишній радник Єрмака на своїй Facebook-сторінці заявив, що програма “Велике Будівництво” – це яскраве підтвердження зростання корупції та втрати владою адекватного сприйняття реальності.

Ексміністр підрахував, що за останні два роки бюджет “на дороги” зріс у 3 рази. Наступного року він перевищуватиме бюджет Міноборони, та може зрівнятися із коштами, виділеними на всю медичну систему. 

Більш того, з початку “Великого будівництва” почались цікаві зміни у вимогах до тендерної документації.

За дивним “збігом обставин” новим вимогам відповідає лише шість компаній — улюбленці “долі”, або “картель”, як їх називають колеги. Вигравати смачні тендери можуть лише вони. Але якщо придивитись — ці компанії не завжди будують дороги безпосередньо, а перепродають підряди субпідрядникам із дисконтом 30-40%”, — розповів Уманський.

Якщо скласти всі тендери цієї “мерзенної шістки” та вирахувати оці “дисконти” — маємо (хтось має!) близько 36 мільярдів грн — саме таку суму отримав додатково Автодор із ковідного Фонду на “Велике будівництво”. Магія цифр, чи не так?”, — додає він.

Колишній радник Єрмака вважає, що таку саму протяжність доріг можна було збудувати не не чіпаючи “шаловливими ручками” кошти коронавірусного фонду та онкохворих. 

Дурнів” не так багато. МВФ вимагає аудит як ковідного фонду, так і Укравтодору. Уряду його робити лячно”, — підсумовував Уманський.

Нагадаємо, що колишній міністр фінансів України Ігор Уманський, який  працював на посаді радника голови Офісу президента, подав у відставку після введення карантину вихідного дня.

Читайте також: 39 млрд грн витратили з “коронавірусного фонду”. На що – не кажуть

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин