На Саксаганського, під шаром вивісок, “відкопали” давню рекламу і вікно (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
16:49 07.04

На вулиці Саксаганського, 123 під час демонтажу було виявлено 3 рівні старих вивісок, під якими виявилось вікно.

На Саксаганського, під шаром вивісок, “відкопали” давню рекламу і вікно (ФОТО)

Про це повідомили в Управлінні з питань реклами КМДА.

“High Level! Відкопали пра-пра-пра-вивіску. Якщо в льодовиках зберігається історія нашої планети, то десь на Саксаганського, 123 – історія бізнесування в одному приміщенні. Вчора під час демонтажу ми наче побували на розкопках артефактів. Вивіску знімали в кілька підходів і кожного разу наші демонтажники під знятою конструкцією знаходили новий шар вивіски!“, – розповіла про “розкопки” директорка Управління Оксана Поліщук.

Загалом, за її словами, було три рівні вивісок. А під ними виявивлось забуте вікно. Вчора, фахівці підприємства “Київраклама” розібрали всі непотрібні конструкції на фасаді цього будинку.

“Приміщення вивіски-капусточки нарешті знайшло орендарів, яким не байдуже до зовнішнього вигляду будинку та власного закладу. Вони позитивно налаштовані до змін, і хочуть розмістити стильну вивіску з дотриманням дизайн-коду міста! А ще раді появі вікна“, – зазначила Оксана Поліщук.

Додала, що тепер у цьому приміщенні буде магазинчик.

До слова, місто день за днем звільняють від строкатих вивісок, які рясніють на фасадах будівель, закриваючи красу та мозолячи очі перехожим. Причому фахівці приводять рекламу до ладу не лише на центральних вулицях, а й у спальних районах.

Читайте також: Не місце для рекламного сміття. В КМДА розказали, де не можна розміщувати оголошення

Нагадаємо, КМДА віддала “перли” демонтованої реклами на виставку

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...