На Русанівській набережній будують систему поливу. Вода поступатиме з Дніпра

16:10 25.04.2020

На Русанівській набережній будують поливо-зрошувальну систему, яка дозволить доглядати за насадженнями на площі 5,26 га. Повноцінно її планують запустити в липні.

На Русанівській набережній будують систему поливу. Вода поступатиме з Дніпра
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє пресслужба “Київзеленбуду”, будівництво поливозрошувальної системи виконано більше ніж на 60% – вже майже завершені підземні роботи, на черзі прокладання магістралей біля ресторану «Смородина» і встановлення форсунок.

Також збудовано підземну насосну станцію з водозабором із р. Дніпро потужністю 35 куб. м. за годину. Протяжність водопроводу складатиме 12,866 км. Полив зелених зон здійснюватиметься через 937 форсунок.

Проект будівництва передбачає влаштування пункту заправки технічною водою поливо-миючих автомобілів для обслуговування мікрорайонів Березняки та Русанівка.

За словами комунальників, по завершенні будівництва поливо-зрошувальної системи будуть проведені роботи з благоустрою території та відновлено 5725 кв. м газону.

У той же час депутат Київради Олесь Маляревич спростував розповсюджену у соцмережах інформацію про закриття проходу на нижній набережній, на місці будівництва нової насосної станції. Він запевнив, що прохід збережуть.

Частково система поливу набережної запрацює наприкінці травня, повністю в липні. Завершити та відкрити прохід планують в липні!” – додав він.

Читайте также: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, на оновленій Дарницькій площі також облаштують автополив. А поки що на території наводять красу: висадили дерева і кущі.

Великий Київ у Google News

підписатися