На роботах з благоустрою парку “Перемога” підрядник привласнив 2,5 млн гривень

Автор: Марина Максенко
19:48 23.06

За процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру директору підприємства-підрядника за фактом заволодіння бюджетними коштами та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

На роботах з благоустрою парку “Перемога” підрядник привласнив  2,5 млн гривень

Про це повідомляє Київська прокуратура.

Досудовим розслідуванням встановлено, що за результатами тендерної процедури між Київським комунальним об’єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд” укладено низку договорів з підприємством-переможцем тендеру, які передбачали виконання будівельних робіт з благоустрою парку “Перемога”, що у Дніпровському районі столиці.

“З метою безпідставного та незаконного отримання грошових коштів з міського бюджету за нібито виконані роботи, директор підрядної організації вносив завідомо недостовірні відомості до актів приймання виконаних будівельних робіт щодо їх обсягів у порівнянні з фактично виконаними.

Проведеною комплексною судовою будівельно-технічною та економічною експертизами встановлено завищення вартості проведених робіт на суму 2,5 мільйонів гривень”, – кажуть у прокуратурі. 

Наразі досудове розслідування триває.

Великий Київ у Google News

підписатися