На ремонт у двох школах Ірпеня повинні витратити 24,46 млн гривень

Автор: Любава Лисичкіна
18:59 05.08

Мова йде про середні школи №2 та 17 та усунення аварій, що виникли внаслідок бойових дій.

На ремонт у двох школах Ірпеня повинні витратити 24,46 млн гривень Фото: Ілюстративне

Як повідомляється, протягом останнього тижня Управління освіти і науки Ірпінської міської ради опублікувало три договори у ProZorro на проведення ремонту у двох навчальних закладах.  

У школі №2 вже відремонтовано харчоблок та їдальню, розпочаті роботи з відновлення частини фасаду. У школі №17 ведеться заміна вікон та дверей. Загалом на ремонт у двох школах повинні витратити 24,46 млн гривень.

Перший договір  підписано з ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест”*. Його ціна 2,68 млн гривень. Тут мають замінити металопластикові вікна та двері. Роботи повинні завершитися до 23 серпня 2022 року.

Другий договір  підписано також з ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест”. Ціна договору – 21,26 млн гривень. Згідно з договором, підрядник мав провести капітальний ремонт харчоблоку та їдальні школи №2 

За третім договором   із ТОВ “Аканта 2507” на  524,00 тис. гривень, підрядник до 20 серпня 2022 року повинен відремонтувати фасад та приміщення ірпінської школи №2. Тут мають провести демонтажні роботи, провести цегляне мурування окремих ділянок зовнішніх стін, утеплити фасади мінеральними плитами, встановити металопластикові вікна, очистити стіни та підлоги від фарби, облаштувати каркас підвісних стель, підготувати стіни та укоси під фарбування, пофарбувати їх, укласти плити стельові в каркасі та змонтувати світильники, встановити опалювальні радиатори тощо.

 

Великий Київ у Google News

підписатися