На радість дітлахам. Дрон показав красу двох нових інтерактивних фонтанів Києва

09:50 28.07

У двох столичних парках – Партизанської слави та Сирецькому – запрацювали нові інтерактивні фонтани з музичним та світловим супроводом. Особливо вони припали до душі юним мешканцям Києва. Дрон зняв, як працюють яскраві водограї та яку радість вони приносять дітлахам.

На радість дітлахам. Дрон показав красу двох нових інтерактивних фонтанів Києва

Відео опублікував у Facebook в.о. директора “Київзеленбуду” Олексій Король.

“Будуючи фонтани у парках, ми дуже сподівалися, що вони сподобаються відвідувачам, але не підозрювали, що настільки. Найкраще підтвердження, звісно, емоції. Приходьте у парк Партизанської слави та парк Сирецький насолоджуватися цим видовищем”, – написав Король.

У парку Партизанської слави п’ять арок заввишки від 6 до 7,7 метрів створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. У вечірній час вмикається підсвічування. Крім того, фонтан є інтерактивним: натискаєте кнопку – і запускається інший сценарій.

Світло-музичне шоу фонтану у Сирецькому парку можна подивитися у п’ятницю, суботу, неділю та святкові вихідні. У п’ятницю, суботу на відвідувачів чекає дитяче диско, а у неділю – класична музика.

Читайте також: Як створюють скульптуру архистратига Михаїла для нового фонтану (ВІДЕО)

Нагадаємо, що фонтаном у парку Партизанської слави відтепер можна насолоджуватися щодня з 10:00 до 15:00, та у вечірній час з 18:00 до 23:00. Вівторок – технічний день. Графік тут.

Водограй у Сирецькому парку працює шість днів на тиждень, понеділок – санітарний день. Графік за посиланням.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...