На проспекті Соборності влаштували нову розв’язку з флуорисцентною огорожею

15:34 20.10

У Дніпровському районі на перетині з’їзду з проспекту Соборності, вулиці Тампере та дороги-дублера влаштували кільцеве перехрестя малого радіусу. На розв’язці встановили новий тип транспортного огородження з флуорисцентними властивостями, що покращує видимість на дорогах і збільшує безпеку водіїв.

На проспекті Соборності влаштували нову розв’язку з флуорисцентною огорожею

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густелєв.

За його словами, завдяки такому елементу інфраструктури ділянка стане більш безпечною для учасників дорожнього руху.

Густелєв зазначив, що такий вид розв’язки є одним із найбезпечніших та дуже популярним в Європі, адже завдяки меншій швидкості транспорту наслідки ДТП не такі масштабні.

Крім того, за рахунок відсутності світлофора і безперервному рухові такі розв’язки мають більшу пропускну спроможність та можливість розв’язати перехрестя 4+ вулиць/доріг без ризику заторів.

Розв’язка має новий тип транспортного огородження з флуорисцентними властивостями, що покращує видимість на дорогах і збільшує безпеку водіїв. Нове бар’єрне огородження для цієї розв’язки було безкоштовно надано місту в рамках партнерства українсько-корейським СП, додав чиновник.

Читайте також: Техніка перевірена, посипальні матеріали заготовлені. “Київавтодор” починає “зимові” чергування на дорогах

Нагадаємо, біля Гостомеля стартує будівництво розв’язки – водіїв просять об’їжджати ділянку (СХЕМА).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...