На Подолі розгортається війна між 70-метровою висоткою і фруктовим садом

Автор: Любава Лисичкіна
20:31 25.05

Активісти стверджують, що у київських забудовників на ці землі свої плани –  звести чергові “luxury” багатоповерхівки. 

На Подолі розгортається війна між 70-метровою висоткою і фруктовим садом
Про те, що кияни, мешканці Воздвиженки, наразі відстоюють від забудови фруктовий сад, висаджений 4 роки тому, стало відомо з дописів активістів “Наша Воздвиженка” у соцмережі. 
 
За словами киян, відновити фруктовий сад, який  історично знаходився біля школи на вул. Кожум’яцькій, будо вирішено у 2017 році.  Мешканці самостійно прибрали з території сміття та висадили фруктові дерева. А тепер стали на захист саду, який  мають віддати забудовникам для будівництва хмарочосу.
 
“У київських забудовників на ці землі свої плани –  звести чергові “luxury” багатоповерхівки.  На земельній комісії 19 травня  КМДА депутати планують розглянути поновлення договору оренди для ТОВ «ФЕЛІКСІЯ». Це саме ті пройдисвіти, яким дозволили зводити 73,5 метра в висоту. При цьому все робиться напрочуд швидко: тільки 14 травня подали лист, а вже за п’ять днів – розгляд на комісії. Цей турборежим – свідчення старої-нової корупційної схеми”, – ідеться у дописі від 18 травня.
 
Завдяки активістам та резонансу, земельна комісія Київради на засіданні 19 травня  зняла з розгляду   порядку денного рішення, яке б продовжило оренду земельну ділянку під подільським Фруктовим садом. 
 
“Проте вже  завтра (26 травня – ред.) знову заплановане засідання земельної  комісії . А це означає, що ми вкотре просимо Віталія Кличка  не допустити будівництва чергового офісного центру на місці фруктового саду, який прикрасить собою історичний Поділ! ТОВ “Феліксія” не має права на пролонгацію цієї земельної ділянки!”, – наголошують активісти, захисники саду.
 
Нагадаємо, на Перова відкрили новий шкільний стадіон: просто мрія багатьох.
 

Великий Київ у Google News

підписатися