На перехресті у Солом’янському районі будують безбар’єрний світлофорний об’єкт

Автор: Галина Ворона
13:52 15.05

Нерегульований пішохідний перехід на перехресті просп. Повітряних Сил і вул. Стадіонної незабаром стане більш безпечним завдяки світлофорному об’єкту, який тут почали будувати.

На перехресті у Солом’янському районі будують безбар’єрний світлофорний об’єкт
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Центр організації дорожнього руху.

Зокрема, тут планують встановити 6 транспортних світлофорів (4 – на просп. Повітряних Сил і 2 – на вул. Стадіонній) та 8 пішохідних, а також 4 детектори руху автотранспорту.

Для зручності людей з порушеннями зору на пішохідному переході встановлять 8 пристроїв звукового сповіщення та 8 тактильних кнопок виклику зеленого світла з подовженою дією.

Для комфорту маломобільних груп населення на об’єкті понизять бордюри.

Після встановлення та підключення світлофорів до електромережі будуть замінені дорожні знаки, згідно з новою схемою організації дорожнього руху.

Наразі проводяться підготовчі роботи для влаштування трубного переходу методом направленого горизонтального буріння для прокладення комунікацій. Цей метод дозволяє зберегти дорожнє покриття та не перекривати рух транспорту.

Читайте також: Безбар’єрний світлофор встановили біля станції метро «Харківська»: пішоходи зможуть самі викликати «зелене світло» 

Нагадаємо, також нещодавно почалося будівництво нового світлофорного об’єкта на вул. Героїв Космосу, 8/11 у Святошинському районі. Тут встановлять 16 транспортних і 8 пішохідних світлофорів, 8 пристроїв звукового сповіщення, 6 детекторів руху автотранспорту, тактильну плитку, а також понизять бордюри.

Загалом у 2024 році на вулично-дорожній мережі столиці планують побудувати 9 і реконструювати 4 світлофорних об’єкти з дотриманням принципів безбар’єрності. На 40 світлофорних об’єктах встановлять пристрої звукового супроводу.

Великий Київ у Google News

підписатися