На Печерську кілька діб відключають опалення в житлових будинках та гімназії

12:32 20.11.2020

В Печерському районі столиці вже кілька діб відключають опалення в 6 житлових будинках та гімназії №75 (Бутишів провулок, 11).

На Печерську кілька діб відключають опалення в житлових будинках та гімназії

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила місцева мешканка та мама однієї з учениць Зоя Звиняцковська. За словами жінки, причиною відключення опалення може бути будівництво, яке триває неподалік.

«Поруч з будинком незаконна забудова, з літа ще. Все як ми любимо, в найкращих традиціях: без дозволів, без відповідності містобудівним умовам по поверховості в центрі міста… забудовник став робити свої комунікації. Так, в опалювальний сезон — нуачо? Внаслідок цього в понеділок, 16 листопада, в нашому та інших навколишніх будинках тупо відключили опалення на дві доби… Опалення пропало також і в школі. У вівторок увечері опалення включили, всі вирішили що це жахливий інцидент і стали прогрівати будинки та школу. Хаха! Вчора забудовник знову продовжив роботи в тепломережі. 6 будинків без тепла, в школі знову мороз і батареї холодні», – йдеться в повідомленні.

В гімназії № 75 у цей час навчалися 400 діток, також тут працюють 60 викладачів. Адміністрація школи готує листи до Печерської райадміністрації та райуправління освіти з проханням вплинути на ситуацію.

Також, мешканці навколишніх будинків вже подали скаргу до суду на забудовника — вони кажуть про ризик руйнування гуртожитку та багатоповерхівки, що знаходяться біля будмайданчика. Засідання переносили двічі і наразі воно призначене на 26 листопада.

Нагадаємо, що вчора на цьому скандальному будівництві у провалля перекинулася вантажівка (ФОТО)

Раніше, 1 жовтня, мешканці перекривали вулицю Московську на знак протесту проти будівництва висотки на вул. Московська, 7. Експертиза показала, що фундамент гуртожитку по вул. Левандовська, 4 тріснув, а будинок тримається на одній стіні.

Через суспільний резонанс вже за декілька днів – 5 жовтня в приміщенні Печерської РДА відбувся круглий стіл між забудовником, мешканцями навколишніх будинків та представниками громадськості. «Великий Київ» потрапив на цю зустріч та взяв коментарі учасників. Усі деталі цього скандального будівництва за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...