Скандальне будівництво в центрі Києва: у провалля перекинулася вантажівка (ФОТО)

10:41 20.11

На скандальному будівництві по вул. Московська, 7 в центрі Києва, через яке мешканці неодноразово перекривали дорогу, сталася надзвичайна подія. Під вантажівкою обвалився грунт і вона перекинулася прямо у провалля.

Скандальне будівництво в центрі Києва: у провалля перекинулася вантажівка (ФОТО)

Фото, зроблене з вікна, опублікувала у Facebook киянка Наталя Якименко. Мешканці сусіднього з будівництвом гуртожитку по вул. Левандовська, 4 переживають, що така ситуація може статися з їх будівлею, яка теж може піти під землю. Раніше вони неодноразово вимагали від місцевої влади термінового незалежного обстеження їх будинку і гарантійного листа, що будівлі не загрожує руйнація.

“ШАНОВНА ВЛАДА!!!! Хто буде відповідати! Хто дасть гарантію, що з Левандовською, 4 не буде такого як з Камазом!!!!!! Хто????”, – йдеться в повідомленні.

На знімках та короткому відео видно, що земля провалилася і вантажівка опинилася на боці у цій ямі.

Нагадаємо, 1 жовтня, мешканці перекривали вулицю Московську на знак протесту проти будівництва висотки на вул. Московська, 7. Експертиза показала, що фундамент гуртожитку по вул. Левандовська, 4 тріснув, а будинок тримається на одній стіні.

Через суспільний резонанс вже за декілька днів – 5 жовтня в приміщенні Печерської РДА відбувся круглий стіл між забудовником, мешканцями навколишніх будинків та представниками громадськості. «Великий Київ» потрапив на цю зустріч та взяв коментарі учасників. Усі деталі цього скандального будівництва за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...