На освіту у цьому році столиця потратила 26 мільярдів гривень

Автор: Тетяна Сененко
12:36 15.12.2021

На сферу освіти столиця цього року традиційно спрямувала найбільше коштів із бюджету – 26 млрд грн. 

На освіту у цьому році столиця потратила  26 мільярдів гривень
оренда квартири Київ

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, звітуючи про роботу міської влади за 2021 рік.

«За сім років фінансування сфери освіти зросло у понад 5 разів. Із 5 млрд грн у 2014 році до понад 26 млрд цього року. За ці роки ми побудували або повністю реконструювали в столиці 12 шкіл та 36 дитячих садочків. Створили майже 19 тисяч місць у садках. Тільки цього року – 1,9 тис. місць. Сьогодні черга в електронній системі – 1,7 тис. дітей киян. А вільних місць у дитсадках – 6,7 тисячі. Чому так? Я вже говорив про це, але поясню ще раз. Бо деяких батьків не влаштовують наявні садки – за місцем розташування чи з інших причин. І вони очікують, коли з’являться місця у тих закладах, куди їм зручніше водити дітей. Чи які їм більше подобаються», – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що цього року у столиці відкрили нову сучасну енергоефективну школу № 22 у Солом’янському районі на 720 учнів. Прибудували ще один навчальний корпус до гімназії № 59 у Голосіївському районі та здійснили реконструкцію старого приміщення. Це дозволило збільшити потужність школи на 500 місць. Також завершують надбудову поверху в школі № 179 у Голосіївському районі.

«Цього року ми відкрили вже 3 дитячих садочки. Один новозбудований – на 260 місць – на Троєщині. Та два садка після реконструкції чи капітального ремонту. Це фактично нові дошкільні заклади в Оболонському та Дарницькому районах міста. Також днями відкриємо ще один садок – у Святошинському районі. Додатково відкрили і 20 груп у садочках, які працюють. Це – ще 370 місць, приблизно, як збудувати 2 садочка», – зазначив мер столиці.

Віталій Кличко нагадав, що попри пандемію місто не закривало дитсадки на карантин. Та заохочувало працівників дошкільних навчальних закладів вакцинуватися. І на сьогодні вакциновано 97% працівників садків та майже 98% працівників шкіл. Нещеплені працівники поки відсторонені від роботи.

Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, у Колонній залі КМДА відбувається звіт Київського міського голови Віталія Кличка про те, що було зроблено в столиці в 2021 році та про плани на наступний рік.

Великий Київ у Google News

підписатися