На освітленні ДЕПО столичного метро вкрали 13 млн гривень

Автор: Тетяна Сененко
12:39 27.05

Подільська окружна прокуратура Києва спільно зі слідчими Подільського Управління поліції за матеріалами СБУ повідомили про підозру підряднику у заволодінні бюджетним коштами на освітленні депо метрополітену.

На освітленні ДЕПО столичного метро вкрали 13 млн гривень

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідством встановлено, що між комунальним підприємством «Київський метрополітен» та підрядною організацією укладено ряд договорів про проведення капітального ремонту мереж освітлення об’єктів метрополітену зі встановленням світлодіодних світильників – електродепо «Харківське» та «Оболонь».

Надалі керівник приватного підприємства, зловживаючи своїми повноваженнями, достовірно знаючи фактичну вартість продукції та виконаних робіт, здійснив постачання світильників зі світлодіодним джерелом світла на адресу КП «Київський метрополітен» за завищеними цінами.

Відповідно до висновку експертів за результатами проведення комплексної судової товарознавчої та судової економічної експертизи, внаслідок постачання світильників зі світлодіодним джерелом світла на адресу КП «Київський метрополітен» за завищеними цінами спричинено збитки для місцевого бюджету в розмірі майже 12,7 млн грн.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 КК України.

Досудове слідство триває. 

Читайте також: Не працювали 10 років: дві громадські вбиральні оновлять за кошти інвестора

До слова, раніше трьом посадовцям підрядного підприємства повідомлено про підозру за фактом розтрати понад 20 млн гривень виділених на будівництво казарм.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...