На Оболонському острові почався перший етап капремонту

Автор: Галина Ворона
19:57 10.02.2022

На Оболонському острові стартувала перша черга капітального ремонту. Наразі комунальники проводять обрізку аварійних дерев – це поточні роботи, необхідні для облаштування рекреаційної зони.

На Оболонському острові почався перший етап капремонту

Про це розповів одному із видань начальник управління екології й природних ресурсів КМДА Олександр Возний, пише Оболонська РДА.

За його словами, аварійну обрізку сухостійних дерев та гілок виконує балансоутримувач – комунальне підприємство “Плесо”.

З будівництвом технологічного містка через затоку вперше з’явилася можливість завести на острів техніку й привести його у безаварійний стан. Наразі розпочинається перший етап капітального ремонту зеленої зони та облаштування території”, — пояснив Олександр Возний.

Він нагадав, що тут буде рекреаційна зона з пляжем і спортивними майданчиками й максимально збережена природа — жодного будівництва не заплановано.

“У цьому році розпочнуть ремонт острова. Насамперед візьмуться за облаштування пляжу, прогулянкових та велодоріжок, доріжок для техтранспорту, швидкої, пожежників, сміттєвозів. Облаштують майданчики для волейболу. Дістатися до острова поки можливо лише технічним містком, а основний, ми сподіваємося, що меценат завершить будувати до травня місяця. Тоді велосипедний й прогулянковий маршрут буде об’єднаний в кільце — від парку “Наталка” до Оболонського острова”, — уточнив чиновник.

Читайте також: Як триває будівництво пішохідного Оболонського моста – відео з висоти пташиного польоту 

Нагадаємо, Оболонський острів перетворять на парк відпочинку та поєднають мостом з Оболонською набережною до середини 2022 року.

Великий Київ у Google News

підписатися