На Оболоні “з’їхала” в озеро частина набережної біля нового ЖК

10:37 22.09.2020

На північному березі озера Кирилівське (Опечень) стався неконтрольований зсув грунту та руйнування частини благоустроєної ділянки прибережного схилу біля нового житлового комплексу. Наразі відповідальні служби вирішують, як усунути наслідки та забезпечити стабільність берегової лінії.

На Оболоні “з’їхала” в озеро частина набережної біля нового ЖК

Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Як зазначається, зараз виконуються роботи з берегоукріплення північної частини водойми, у тому числі вздовж ділянки узбережжя озера, розташованої біля ЖК «Obolonsky», яка була облаштована елементами благоустрою під час будівництва житлового комплексу.

Під час виконання робіт з берегоукріплення вертикального профілю, а саме влаштування габіонної стінки, відбувся раптовий неконтрольований зсув та руйнування частини благоустроєної ділянки прибережного схилу”, – пояснили в управлінні.

Вчора біля озера відбулася виїзна нарада щодо робіт з інженерного захисту території прибережної захисної смуги водойми за участі в.о. начальника Управління екології та природних ресурсів Олександа Савченка, в.о. генерального директора КП «Плесо» Віталія Боярчука, заступника гендиректора КП «Плесо» Григорія Сойкіса та директора КП «Київекспертиза» Михайла Хорошевського.

У разі активізації та розвитку зсувних процесів, для можливості їх прогнозування, будуть проведені роботи згідно проекту КП «Плесо» з їх попередження та усунення наслідків для забезпечення стабільності берегової лінії”, – кажуть в управлінні екології.

Читайте також: Тераса, фонтан та сцена. Яким буде оновлений парк біля озера Жандарка (ВІДЕО)

Нагадаємо, Озеро в Голосіївському парку може загинути – потрібна допомога для його порятунку.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...