Озеро в Голосіївському парку може загинути. Потрібна допомога

12:33 09.09.2020

Водойма та все живе в ній може загинути через руйнування гідротехнічної споруди та дамби цього ставка. Зараз вони перебувають в аварійному стані.

Озеро в Голосіївському парку може загинути. Потрібна допомога

Про це йдеться на сторінці парку в Facebook. 

Аварійний стан гідротехнічної споруди ставка №3 каскаду Дідорівських ставків було виявлено під час патрулювання території Голосіївського природоохоронного науково-дослідного відділення.

Було виявлено руйнування заставок переливного колодязя в його нижній частині, внаслідок чого відбувається зниження рівня води (на даний момент близько 1м) ставка №3. Внаслідок інтенсивного переливу значно підвищився рівень води в ставку №4, що може привести до руйнування гідротехнічної споруди та дамби цього ставка”, 

– сказано в повідомленні. 

Зазначається, що якщо дамбу прорве, то водойма та все живе в ній може загинути. 

Оскільки дані ставки з гідроспорудами і дамбами не знаходяться на балансі НПП «Голосіївський», то він не може здійснити фінансування аварійних робіт з відновлення гідроспоруд.

В пості також сказано, що на даний момент потрібна допомога у виді мішків з піском та волонтери. 

На изображении может находиться: дерево, растение, на улице, природа и вода На изображении может находиться: растение, дерево, небо, на улице, природа и вода На изображении может находиться: дерево, растение, небо, трава, на улице, природа и вода На изображении может находиться: дерево, растение, на улице, природа и вода

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Броварському парку “Приозерний” висихає озеро

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...