На Оболоні виявили найбільше порушників карантину вихідного дня – результат перевірки

20:55 21.11

У суботу, 21 листопада, 25 мобільних груп за участі фахівців Держпродспоживслужби та поліції контролювали дотримання підприємцями карантинних обмежень. За результатами перевірки складено 45 протоколів про адмінправопорушення за ст.44-3 КУпАП “Порушення правил щодо карантину людей”. Як виявилось, найменш дисциплінований бізнес у Оболонському – там склали 8 протоколів, а також Солом’янському та Деснянському – по 7 протоколів і Дніпровському (6 – протоколів) районах.

На Оболоні виявили найбільше порушників карантину вихідного дня – результат перевірки

Як повідомляє Держспоживслужба, загалом було перевірено 1603 суб’єкти господарювання: 365 закладів громадського харчування, 410 об’єктів із реалізації продовольчих товарів, 714 – непродовольчих товарів, 35 агропродовольчих ринків, 35 перукарень та салонів краси, 32 спортзали і фітнес-центри, 12 закладів культури та розважальної діяльності (кінотеатри, театр, виставкові заходи).

Перевіряли як дотримання обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні, так і  дотримання закладами торгівлі продуктами харчування, агропродовольчими ринками, суб’єктами господарювання рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.

За результатами проведеного контролю складено 45 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

Найбільше порушень встановлено в Оболонському – 8 протоколів, Солом’янському та Деснянському – по 7 протоколів і Дніпровському (6 – протоколів) районах.

У розрізі сфер діяльності – найбільше порушень виявлено у сфері торговельного обслуговування населення (промислові товари) та приймання відвідувачів у закладах громадського харчування, хоч дозволено лише здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос через спеціально облаштоване вікно або вхідні двері закладу.

Завідувачами Лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на 35 продовольчих ринках міста протягом дня періодично здійснювався контроль щодо дотримання вимог запобігання розповсюдження COVID-19. Під час проведення контрольних заходів порушень не виявлено.

Продовжувалася робота з контролю дотримання обмежень щодо заборони діяльності у вихідні дні у торговельно-розважальних центрах. Під час контролю стану виконання постанови 641 працівниками ГУ було виявлено порушення п. 15 суб’єктами господарювання у центрі «Меридіан» за адресою: вул. В. Гавела, 8, а саме: було допущено відвідувачів до трьох закладів, що надають побутові послуги населенню. Складено протоколи, центр зачинено.

У ТРЦ “Піраміда” по вул. Мішуги відвідувачі допускалися до приміщення центру, при цьому видача промислових товарів здійснюється на винесених із магазину столиках, що є порушенням пп.4 п.15 Постанови КМУ 641 (дозволяється лише адресна доставка замовлень).

Знайшлись порушники і серед закладів, що організовують культурно-масові заходи. Виявлено прийом відвідувачів у Дитячому театрі-студії «Колесико», вул. Андріївській узвіз 8. Складено протокол ст.44-3 КУпАП.

У Держпродспоживслужби зазначають, що всі заходи контролю відбувалися максимально відкрито: у вихідні дні оператори телефонної «гарячої лінії» реєстрували повідомлення громадян про порушення об’єтами господарювання карантинних обмежень. Дані звернення направлялися до мобільних груп, для оперативного реагування та невідкладних заходів.

Мобільні групи контролю продовжать роботу і в нічні години – з суботи на неділю.

Читайте також: Карантин під прикриттям: клуб сина глави департаменту Нацполіції працював у вихідні (ВІДЕО)

Нагадаємо, минулої ночі у столиці зачинили за порушення і продезинфікували два розважальних заклади.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...