Два розважальні заклади на Оболоні зачинили і продезинфікували

10:56 21.11

Інспектори, що контролюють дотримання карантинних норм у столиці, зачинили два розважальних заклади на Оболоні за порушення протиепідемічних заходів.

Два розважальні заклади на Оболоні зачинили і продезинфікували

Про це повідомили в Головном управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві.

Зокрема, санкції накладуть на розважальний заклад Mister Cat (Оболонський проспект, 26).

Там виявили такі порушення: робота закладу після 22 годин, робота караоке, насиченість відвідувачів понад 100 чоловік.

На посадових осіб даного закладу було складено протокол за ст. 44-3 Адміністративного кодексу України та проведена дезінфекція даного приміщення.

Другий розважальний заклад-порушник – клуб NEBESA (вулиця Автозаводська , 99/4). Порушення – робота  після 22 години. На посадових осіб закладу складено протокол за ст. 44-3 та проведена дезінфекція даного приміщення.

Зазначається, що контроль проводили співробітники Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з Департаментом муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) та співробітниками Оболонського УП ГУНП у місті Києві на підставі Постанови КМУ 641 від 22.07.2020 року.

Читайте також: Вони говорять про локдаун і забувають казати про гроші, – Порошенко про нові обмеження

Нагадаємо, другі карантинні вихідні Україна зустрічає з новими санкціями для порушників. За добу в Україні зафіксовано 14 580 нових випадків COVID-19 – це на 5 інфікованих більше від учорашнього максимуму. 215 хворих померли минулої доби.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...