На Оболоні поклали нові труби тепломережі – вони із сигналізацією

16:48 17.12.2020

На Оболоні завершують заміну майже 3,5 км тепломереж. Нові труби ізольовані та із системою сигналізації на випадок пошкодження. Повністю модернізують труби опалення та гарячого водопостачання для цілого житлового кварталу на вул. Йорданській.

На Оболоні поклали нові труби тепломережі – вони із сигналізацією

Як розповіли у КП «Київтеплоенерго», трубопровід, який обслуговує 8 житлових будинків і дитсадок, пропрацював більш ніж 40 років і потребував заміни. Це одна з найбільш аварійних ділянок Києва. Лише упродовж 2020 року на цій ділянці усунули 32 пошкодження.

Новий трубопровід обладнаний сигналізацією про пошкодження, яка дозволяє точно визначити місце витоку теплоносія. Для гарячого водопостачання використовують суцільнолиті пластикові труби з тепловою ізоляцією. Термін експлуатації нових тепломереж складає 40-50 років.

Нагадаємо, що система тепломереж у Києві входить у трійку найбільших в Європі. Її загальна протяжність – понад 2,7 тис. км. Цього року тепломережі замінили на Теремках, Виноградарі, Оболоні, Борщагівці, Троєщині, Подолі та в центральній частині міста. Загалом – майже 100 км. За два роки замінили в Києві 230 км найбільш аварійних ділянок мереж.

Як повідомлялося, у цьому сезоні стан київських тепломереж будуть моніторити дрони.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...