На Оболоні облаштовують VCENTRI HUB – громадський простір для діалогу з киянами

12:03 12.11

У Києві почали створювати мережу муніципальних відкритих громадських просторів VCENTRI HUB. Ці майданчики мають стати платформою для співпраці представників влади, бізнесу та громадськості, що зацікавлені у розвитку міста та району. Першу таку локацію відкрили навесні у центрі міста, наступна з’явиться в Оболонському районі.

На Оболоні облаштовують VCENTRI HUB – громадський простір для діалогу з киянами

Як розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, міська влада планує відкрити подібні заклади в кожному районі міста – розпочали з Оболонського району, де вже приступили до облаштування приміщення.

Навіть в умовах карантину хаб виявився необхідним для представників громадськості. Він став додатковим засобом розширення можливостей громади. Тому ми вирішили запровадити таку практику діалогових майданчиків і в районах”, – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що на базі таких районних громадських просторів відбуватимуться обговорення міської політики, громадські консультації та інша громадська активність. На її думку, такі соціальні ініціативи підсилять можливості спільного планування та управління містом.

Такий вигляд матиме новий хаб на Оболоні.

Нагадаємо, перший VCENTRI HUB запрацював на вулиці Володимирській.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...