На обличчі повішеного активіста Шишова були сліди побиття – представник “Білоруського дому”

Автор: Марія Супрун
13:42 03.08

Главу організації «Білоруський дом в Україні» Віталія Шишова знайшли повішеним зі слідами побиття на обличчі.

На обличчі повішеного активіста Шишова були сліди побиття – представник “Білоруського дому”

Про це розповів представник організації Юрій Шчучко, пише Радіо Свобода.

За його словами, він вийшов разом з друзями Шишова на його пошуки, в цей час поліція опитувала місцевих жителів. Коли він дійшов до парку, виявив тіло зниклого.

“Це стара схема. Людина повішена зі слідами побиття на обличчі. Нічого не викрадено. Він був у звичайному заношеному одязі, в якому люди займаються спортом, з собою був тільки телефон”, – зазначив Шчучко.

За його словами, всі активні члени БДУ отримували інформацію, що в Україну “прибувають люди з Сил спеціальних операцій та інших підрозділів Білорусі для їх фізичного знищення”.

“Говорили, щоб ми були обережніші, тому що тут працює мережа агентів КДБ Білорусі і можливо все. Віталій просив мене подбати про близьких людей, які його оточують. У нього було дивне передчуття”, – розповів Шчучко.

Тим часом, в мережі з’явилося відео, як виносили тіло Віталія Шишова з парку. На місці працювали співробітники поліції та криміналісти.

Нагадаємо, голова громадської організації «Білоруський дім в Україні» Віталій Шишов зник у Києві напередодні – він вийшов на ранкову пробіжку і не повернувся. Сьогодні вранці його знайшли повішеним у одному з київських парків.

Читайте також: Віктор Кононенко: вбивство білоруського опозиціонера – виклик усій правоохоронній системі України

Великий Київ у Google News

підписатися