На наші голови. У травні передбачили потужні магнітні бурі

Автор: Тетяна Сененко
23:56 30.04

За даними вчених, магнітна обстановка в травні буде напруженою, і метеочутливим людям буде вкрай не до радостей весни. Періоди підвищеної сонячної активності будуть досить затяжними, а спалахи на Сонці – потужніші, ніж у попередні два місяці.

На наші голови. У травні передбачили потужні магнітні бурі

Найсильніше бурі впливають на здоров’я літніх людей, вагітних жінок і власників хронічних захворювань. Під час бурі можуть виникати головні болі, запаморочення, біль у м’язах і суглобах, безсоння, підвищений тиск, дратівливість, загострення хронічних захворювань. 

13-14 травня перша і найпотужніша магнітна буря місяця досягне свого піку і дійде до позначки 6 балів (вперше в цьому році), а планетарний індекс підвищиться до позначки 30 (при нормі в 5). Не виключені стрибки артеріального тиску, головні болі, підвищена нервозність. В цей час варто уникати сильних фізичних навантажень, відмовитися від жирної їжі і енергетичних напоїв, пити більше чистої води і трав’яних настоїв.

20-21 травня 2021 спалахи на Сонці будуть не настільки інтенсивними, але все ж відчутними. Магнітна буря очікується на рівні чотирьох балів. Є ймовірність болів в спині і судинах, а також проблем зі сном. Медики рекомендують більше відпочивати і уникати конфліктів.

В кінці місяця, орієнтовно 28 травня, також прогнозується сильна магнітна буря, але більш точний прогноз можна отримати ближче до цієї дати. Будемо тримати вас в курсі.

Нагадаємо, магнітна активність у квітні двічі за 25 днів наблизилась до небезпечної позначки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...