На місці скейтпарку у Броварах почали будувати 70-метровий флагшток

Автор: Галина Ворона
14:46 10.05

У Броварах на місці скейтпарку у парку “Перемога” розпочали підготовчі роботи по облаштуванню майданчика, де буде встановлено 72-метрову щоглу з Державним прапором України. Ініціатори цього проєкту – Київська обласна державна адміністрація і Офіс президента України. На виготовлення проекту з місцевого бюджету виділено 700 тис. грн, всі інші роботи фінансуватимуть із бюджету області.

На місці скейтпарку у Броварах почали будувати 70-метровий флагшток

Про це розповіли у Броварській міській раді.

Як зазначається, об’єкт “Нове будівництво споруди флагштоку Державного прапору України на території парку “Перемога” в м. Бровари Київської області” включено до переліку таких, що будуть профінансовані в межах Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки. На виготовлення проекту з місцевого бюджету виділено 700 тис. грн, всі інші роботи проводитимуться за кошти бюджету області.

Наразі спеціалісти КП “Бровари-Благоустрій” проводять демонтаж форм зі скейтмайданчика та займаються підготовкою території для початку робіт по облаштуванню місця встановлення флагштоку.

Старі форми тимчасово встановлять на місці, визначеному у рамках ІІ черги капітального ремонту парку “Перемога” для облаштування нового скейт-майданчика (орієнтовно – біля адмінбудівлі парку).

Під час реконструкції парку усі старі форми будуть змінені на нові та більш сучасні. Наразі ж молодь зможе користуватися скейтмайданчиком та звикати до нового місця розташування.

Роботи по встановленню флагштоку обіцяють закінчити до Дня Державного Прапора України.

Візуалізація та схема будівництва нового скейтмайданчика.

Нагадаємо, у Києві минулоріч до Дня Державного Прапора збудували найбільший у країні флагшток. Він унікальний не лише своєю 90-метровою висотою, але й вагою, адже важить цілих 32 тони. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри. Його будівництво профінансували меценати, та попри це на адресу мера Віталія Кличка лунало немало критики.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...