На місці аварійної будівлі по вулиці Студентській з’явиться офіс з концертним залом

Автор: Марія Супрун
18:44 07.10

Депутати Київради сьогодні погодили знесення непридатної до використання будівлі, яка перебуває на балансі комунального концертного закладу культури «Академічний камерний хор «Хрещатик».

На місці аварійної будівлі по вулиці Студентській з’явиться офіс з концертним залом

Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА, рішення дозволить розпочати конкурс із залучення інвестора для будівництва офісного центру з концертним залом та центром хорового мистецтва на вулиці Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі столиці. 

Окрема будівля закладу культури загальною площею 585,60 кв. м на вул. Студентській, 10 не використовується за призначенням, оскільки загальне фізичне зношення приміщень складає 77%. Зокрема, пошкоджені дерев’яні перекриття та інженерні мережі, тече дах, підлога має значний перекос.

Зазначається, що зносити будівлю будуть виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним договору та відшкодування інвестором вартості об’єкта, який підлягає знесенню.

Разом із тим, інвестор зобов’язаний безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва частину об’єкта інвестування площею, не меншою за наявну.

Нагадаємо, активісти вже знають, чия “світла постать” стоїть за знесенням садиби Барбана.

Великий Київ у Google News

підписатися