На Либідській знесуть три будівлі, аби добудувати ТРЦ

Автор: Тетяна Сененко
15:37 16.02

15 лютого відбулися три аукціони з приватизації будівель, які розташовані поруч зі станцією метро «Либідська» у Києві, на загальну суму 218,06 млн грн.

На Либідській знесуть три будівлі, аби добудувати ТРЦ

Об’єкти належать до категорії непродуктивних активів, які руйнувалися протягом багатьох років.

Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.

Онлайн-аукціон з приватизації адмінбудівлі (А) площею 1730 кв. м залучив чотирьох учасників, які на конкурентних торгах підвищили вартість активу до 135,1 млн грн зі стартових 73,5 млн грн.

“На приватизаційному аукціоні адмінбудівлі (Б) площею 429,7 кв. м п’ять учасників торгів встановили фінальну ціну активу на рівні 37,9 млн грн, яка перевищила стартову ціну 7,3 млн грн у понад 5 разів. На онлайн-аукціоні з приватизації лабораторного корпусу з площею 74,6 кв. м за право власності на актив змагалися шість учасників, які підвищили ціну активу до 45 млн грн, що в понад 66 разів вища, ніж стартові 673,9 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Об’єкти розміщені поруч з будинком «Літаюча тарілка», у якому знаходяться Український інститут науково-технічної експертизи та інформації і Державна науково-технічна бібліотека України, що внесений до реєстру пам’яток архітектури та монументального мистецтва і не підлягає приватизації, а тому залишається у власності держави.

Всі три продані будівлі примикають до будівництва ТРЦ Ocean Mall столичного забудовника Вагіфа Алієва. Ймовірно, вони будуть знесені для добудови ТРЦ. 

До слова, київський ТРЦ Ocean Mall планують відкрити 1 вересня 2021 року. Власник говорить, що у ньому буде працювати ще один магазин IKEA. 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...