На Лівому березі у столиці експериментують із зупинками: що зміниться

21:03 21.04

Нововведення очікуються на зупинках Дніпровського району: -«проспект Алішера Навої», що на бульварі Перова у напрямку житлового масиву «Троєщина»; -«Авторинок» на…
Читать дальше

На Лівому березі у столиці експериментують із зупинками: що зміниться

Нововведення очікуються на зупинках Дніпровського району:

-«проспект Алішера Навої», що на бульварі Перова у напрямку житлового масиву «Троєщина»;
-«Авторинок» на бульварі Перова на примиканні вулиці С. Стальського у напрямку проспекту Визволителів.
-У схемах буде передбачено: встановлення направляючого пішохідного огородження та встановлення острівця безпеки з напрямними стовпчиками.

У порядку експерименту ЦОДРу також доручено розробити і надати до Департаменту транспортної інфраструктури схему інженерного облаштування зупинки громадського транспорту «Автобусний парк» на вулиці Празькій у напрямку вулиці В. Сосюри.

Пасажирів попереджатимуть такими повідомленнями:

«Увага експеримент! Заборонено виходити на зону посадкового майданчика позначеного дорожньою розміткою (відобразити розмітку) до прибуття громадського транспорту».

Київавтодор і комунальні підприємства «Київпастранс», «ШЕУ Дніпровського району» мають виконати роботи з впровадження таких схем.

Тим часом, у Києві тестують першу автоматизовану систему фотофіксації порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспорту без додаткового залучення інспекторів з паркування.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...