На Київський електровагоноремонтний завод завітали потенційні інвестори – про що домовилися

Автор: Любава Лисичкіна
19:48 23.02

Швейцарський виробник рухомого складу Stadler вивчає можливості локалізації виробництва на Київському електровагоноремонтному заводі.

На Київський електровагоноремонтний завод завітали потенційні інвестори – про що домовилися Фото: Facebook Укрзалізниці

Як повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”, представники швейцарської компанії Stadler Rail AG зараз перебувають у столиці з робочим візитом.

В  “Укрзалізниці” говорять, що  компанія Stadler розглядається як один із потенційних постачальників рухомого складу  проекту з інтеграції залізниці з міською транспортною системою — City Express.  Проект включатиме  транспортну систему, яка об’єднає  великі міста із їх містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

За словами в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директора філії «Пасажирська компанія» Олександра Перцовського, наразі Укрзалізниця готова ділитися своїм баченням і планами реалізації проекту з потенційними інвесторами. 

Нагадаємо, що “Укрзалізниця” впроваджує Wi-Fi у пасажирських потягах  . Спочатку він з’явиться у швидкісних потягах “Інтерсіті”.  Щодо Києва, то  цього року столиця  планує укласти контракт на придбання 50 нових вагонів для столичного метро.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...