На київському ринку накрили групу іноземців-нелегалів

Автор: Тетяна Сененко
16:58 14.05

Сьогодні, 14 травня, на одному з найбільших ринків столиці було виявлено іноземців, які перебувають на території України з порушенням міграційного законодавства.

На київському ринку накрили групу іноземців-нелегалів

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Неврегульованими мігрантами виявилися громадяни Азербайджану та Узбекистану. Сімох із них притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», їм доведеться сплатити штрафи. 

Зазначається, що організація роботи по запобіганню нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби в Києві та Київській області. Тому працівники міграційної служби регулярно відпрацьовують ринки, будівельні майданчики та інші місця, де можливе використання незаконної праці мігрантів.

Читайте також: На столичних ринках “вполювали” десятки нелегалів 

«Закликаємо іноземних громадян та осіб без громадянства дотримуватись правил перебування в Україні», – йдеться в повідомленні МВС. 

Нагадаємо, минулого місяця на столичному Лісовому масиві виявлено тіло співробітника квіткового магазину з множинними ножовими пораненнями, ним виявився громадянин Азербайджану.

 

Великий Київ у Google News

підписатися